Skip to content
SUMMER FIXTURES 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
Day |
Date |
Time |
H/A |
Sevenoaks Team |
Opposition |
Courts |
|
|
|
|
|
|
|
April |
|
|
|
|
|
|
Saturday |
6th April |
10:00 |
A |
Mens 4 |
Bromley III |
|
Saturday |
6th April |
12:00 |
A |
Ladies 1 |
Canterbury I |
|
Saturday |
6th April |
10:30 |
H |
Mens 2 |
Meopham I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
7th April |
10:30 |
A |
Mixed 2 |
Knoll Orpington |
|
Sunday |
7th April |
13:00 |
A |
Ladies 5 |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
13th April |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
14th April |
10:00 |
A |
Ladies 2 |
Bromley LTC I |
|
Sunday |
14th April |
13:00 |
H |
Mens 2 |
Broadstairs |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuesday |
16th April |
10:00 |
A |
Ladies MW 2 |
Bearsted & Thurnam II |
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
20th April |
10:30 |
H |
Mixed 2 |
Bromley LTC II |
|
Saturday |
20th April |
10:30 |
A |
Ladies 4 |
HSBC |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
21st April |
10:30 |
A |
Mens NCL |
Frindsbury |
|
Sunday |
21st April |
13:00 |
H |
Mens 3 |
Avenue II |
|
Sunday |
21st April |
13:00 |
H |
Ladies 3 |
Blackheath II |
|
Saturday |
27th April |
10:30 |
A |
Ladies 1 |
Sundridge Park II |
– |
Saturday |
27th April |
10:30 |
H |
Mens 1 |
Blackheath II |
1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
28th April |
12:00 |
H |
Mens NCL |
Tunbridge Wells |
1, 2, 3 & 4 |
Sunday |
28th April |
14:00 |
H |
Mixed 3 |
Bearsted & Thurnam |
5 & 6 |
|
|
|
|
|
|
|
May |
|
|
|
|
|
|
Saturday |
4th May |
10:30 |
H |
Ladies 5 |
DL King’s Hill IV |
1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
5th May |
13:00 |
H |
Mixed 1 |
Walmer I |
1 & 2 |
Sunday |
5th May |
10:00 |
A |
Mens 3 |
DL King’s Hill III |
– |
Sunday |
5th May |
13:00 |
A |
Ladies 3 |
Margate I |
– |
|
|
|
|
|
|
|
Thursday |
9th May |
10:00 |
A |
Ladies MW 2 |
Avenue I |
– |
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
11th May |
10:30 |
H |
Ladies 4 |
Avenue I |
1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
12th May |
|
A |
Mens NCL |
Horsmonden |
– |
Sunday |
12th May |
13:00 |
A |
Ladies 2 |
Walmer I |
– |
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
18th May |
10:00 |
A |
Mens 4 |
DL King’s Hill IV |
– |
Saturday |
18th May |
10:30 |
H |
Ladies 2 |
Beckenham I |
1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
19th May |
13:00 |
H |
Mixed 3 |
DL King’s Hill II |
5 & 6 |
Sunday |
19th May |
13:00 |
H |
Mens 1 |
Freedom Leisure |
1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
25th May |
10:30 |
H |
Mixed 2 |
Tunbridge Wells II |
1 & 2 |
Saturday |
25th May |
10:30 |
A |
Ladies 5 |
Tunbridge Wells V |
– |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
26th May |
10:30 |
A |
Mens 2 |
Frindsbury I |
– |
Sunday |
26th May |
13:00 |
H |
Ladies 3 |
DL King’s Hill |
1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
|
June |
|
|
|
|
|
|
Saturday |
1st June |
13:30 |
A |
Mixed 3 |
Shooter’s Hill I |
|
Saturday |
1st June |
10:30 |
H |
Ladies 4 |
United |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
2nd June |
12:00 |
H |
Mens NCL |
DL King’s Hill |
|
Sunday |
2nd June |
14:00 |
H |
Mens 3 |
DL Beckenham |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
8th June |
10:30 |
H |
Mens 4 |
Canterbury V |
|
Saturday |
8th June |
10:30 |
H |
Ladies 3 |
Parklangley I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
9th June |
10:00 |
A |
Mens 1 |
Bexley I |
|
Sunday |
9th June |
13:00 |
H |
Ladies 2 |
Tunbridge Wells I |
|
Sunday |
9th June |
10:30 |
A |
Mens 3 |
DL Sidcup |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
15th June |
10:30 |
H |
Mixed 3 |
Tunbridge Wells III |
|
Saturday |
15th June |
10:30 |
A |
Mixed 1 |
Beckenham I |
|
Saturday |
15th June |
10:30 |
H |
Ladies 5 |
Trottiscliffe |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
16th June |
12:00 |
H |
Mens NCL |
Kemsing |
|
Sunday |
16th June |
10:30 |
A |
Mens 3 |
Chipstead Place I |
|
Sunday |
16th June |
13:00 |
H |
Ladies 1 |
Freedom Leisure |
|
|
|
|
|
|
|
|
Thursday |
20th June |
10:30 |
H |
Ladies MW 2 |
Canterbury II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
22nd June |
10:30 |
H |
Mixed 1 |
Cabterbury I |
|
Saturday |
22nd June |
14:00 |
A |
Ladies 4 |
Brenchley & Matfield |
|
Saturday |
22nd June |
13:00 |
A |
Mens 3 |
Bearsted & Thurnam II |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
23rd June |
10:30 |
A |
Mens 2 |
Knoll Orpington |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
29th June |
10:00 |
A |
Mixed 1 |
Bromley I |
|
Saturday |
29th June |
10:30 |
H |
Ladies 4 |
Hildenborough |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
30th June |
10:00 |
A |
Mens 1 |
DL King’s Hill I |
|
Sunday |
30th June |
13:00 |
H |
Ladies 1 |
Tunbridge Wells II |
|
|
|
|
|
|
|
|
July |
|
|
|
|
|
|
Saturday |
6th July |
10:30 |
H |
Mixed 2 |
Blackheath |
|
Saturday |
6th July |
13:00 |
A |
Ladies 4 |
Bearsted & Thurnam I |
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
7th July |
13:00 |
H |
Mens 1 |
Walmer I |
|
Sunday |
7th July |
10:30 |
A |
Ladies 2 |
Sundridge Park I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Thursday |
11th July |
10:00 |
H |
Ladies MW 2 |
United |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
13th July |
10:30 |
H |
Mixed 1 |
Bromley Wendover I |
|
Saturday |
13th July |
10:30 |
A |
Mixed 3 |
Kemsing |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
14th July |
10:30 |
A |
Mixed 2 |
Frindsbury I |
|
Sunday |
14th July |
10:00 |
H |
Mens 4 |
Maidstone II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
20th July |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
21st July |
13:30 |
A |
Ladies 1 |
Bromley Wendover I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday |
27th July |
13:00 |
A |
Mens 4 |
DL Sidcup |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sunday |
28th July |
11:00 |
A |
Mens 2 |
Sydenham I |
|
Sunday |
28th July |
10:30 |
A |
Ladies 3 |
Hythe I |
|